Main

Čia – viki

Viki svetainė

LEKP klaviatūros svetainė yra laisvai redaguojama viki.

O kam ta viki, Tu paklausi? Kadangi LEKP bendruomenė maža, ji gali būti glaudi. Tokia svetainės architektūra puikiai išpildo mūsų poreikius. Viki formatu dalintis informacija labai smagu ir paprasta. Nubėk į Smėlio dėžę ir pamėgink truputį pašėlioti (: Jei dar nežinojai, išduosiu paslaptį: Vikipedijoje gali daryti lygiai tą patį!

Nuo ko pradėti?

O dabar prie reikalo. Viki tipas svetainėje yra PmWiki, o visa ko reikia puslapių kūrimui, redagavimui ir panaši informacija yra PmWiki dokumentacijoje. Viskas bus gerai! Daugelis funkcijų visiškai nereikalingos daugumai naudotojų, todėl paprasčiausiai bandyk, įsijausk ir būk drąsus. Tavo klaidas pataisys kiti, o tu – jų.

Svarbiausi veiksmai

Pirmoji pagalba

Vis dar nežinai nuo ko pradėti? Pastebėjai, kiek daug nuorodų turi šis puslapis į vidinius puslapius? Keliauk kad ir į DUK ir pridėk vieną nuorodą į pasirinktą puslapį. Tiks bet kas, svarbu, kad turinys būtų ypač susijęs ir skaitytojas norėtų ant nuorodos spustelti. O gal net gali pridėti ir atsakyti klausimą pats, kuris kilo?

Esi LEKP naudotojas? Užsirašyk (ir draugą užrašyk, jei naudoja) į naudotojų lentą. Taip pat, LEKP yra ne vienintelis išdėstymas lietuviams. Gal žinai daugiau? Rašyk juos į kitus išdėstymus. O gal gali padėti aprašyti Skaičius ir ženklus? Puslapių užpildymui yra daug.

Ir atmink...

Visada gali palikti komentarą Aptarimo srityje. Kievienas puslapis gali turėti dar tokį vieną puslapį, kuris skirtas bet kokiems pašnekesiams ar ginčams. Tiesiog spausk ant „Aptarimas“ nuorodos viršuje dešinėje ir pasirašyk savo komentarą su ~~~~.